Już całkowicie impreza przestała mieć charakter zawodów walki o każdy centymetr dorsza i stała się spotkaniem integracyjnym dającym spotkanie kameralne , zbliżając stosunki koleżeńskie.Punktacja jest po to aby wyłonić I , II , III , miejsce na zasadzie obliczenia punktów i typowania osobno na każdej jednostce pływającej w obsadzie po 12 osób na kutrze. Obecność 36 wędkarzy pozwoliło na spotkanie , dające pełen relaks pobytu prawie 3-dniowego nad morzem. Każdy z uczestników otrzymał okolicznościowe pamiątki:

– Puchar z bursztynowym dorszem
– Komplet do pisania , w drewnianym etui z rytrygiem
– Koszulka z haftem okolicznościowym
– Czapka okolicznościowa z haftem
– Trójpak konserw z BMC

Szczególnie wyróżniono rytgryfami z bursztynowym dorszem I miejsce i największą rybę wg osobnej punktacji na każdej jednostce. Były również nagrody w postaci wędek dla wędkarzy na zasadzie wytypowania fair play. Do imprezy sponsoringiem włączyli się Andrzej Szadowiak , Bogusław Siudalski , Wojciech Ostrowicki , Jacek Wróbel , Jerzy Szczepankowski , Zdzisław Senwicki , Jerzy Borowy , Bogusław Kowalczuk , Lech Manaj , Jerzy Czapla. W punktacji powyżej 1000 do 1935 pkt. Sklasyfikowano 15 wędkarzy , natomiast poniżej 500 pkt. Miało ok. 10 wędkarzy.

– I miejsce KAMIL POSTOLSKI
– II miejsce TOMASZ RUM
– III miejsce MARCIN WILCZEK
Największa ryba
– MARCIN JAŻDŻEWSKI 93,30 cm
– KRZYSZTOF PIETRUSIŃSKI 87 cm
– KAMIL POSTOLSKI 80 cm

Przeciętna długość z całej imprezy wyniosła 60,5 cm .Pierwszy dzień połowu na morzu nie otrzymał dobrych łask od Neptuna i wiatr w porywach przekraczał 6° B , mimo to wędkarze złowili tyle dorszy , że starczyło na obfity poczęstunek wszystkich uczestników i gości oraz 80 kg fileta z dorsza zostało przekazane na cele charytatywne do miejskiego komitetu pomocy społecznej w Złotowie. Drugi dzień był bardzo pogodny prawie bezwietrzny i obfity w dorsze , które uczestnicy zabrali ze sobą.
Dziękuję uczestnikom , gościom , sponsorom oraz moim załogom za stworzenie przyjaznej atmosfery radosnego wędkarstwa morskiego.