KLASYFIKACJA OGÓLNA

NAJWIĘKSZA RYBA

1.   Woroszyło Jarosław                2290 pkt.

2.   Baran Mieczysław                   2041 pkt.

3.   Balcerek Andrzej                    1963 pkt.

4.   Mamuszka Adam                    1914 pkt

5.   Wyszyński Marek                   1836 pkt.

6.   Szapeta Janusz                        1819 pkt.

7.   Wyszyński Marcin                  1814 pkt.

8.   Aniszewska Dorota                 1768 pkt.

9.   Kalinowski Edward                1701 pkt.

10. Zakrzewski Bogdan                1699 pkt.

11. Banczerowski Janusz              1595 pkt.

12. Król Andrzej                           1579 pkt.

1. Woroszyło Jarosław         104 cm/12.00 kg.

2. Żemajko Ryszard             104 cm/ 11.50 kg.

3. Ciapała Janusz                 104 cm/ 11.00 kg.

4. Ciapała Janusz                   98 cm/ 10.00 kg.

5. Cichowski Andrzej            96 cm/  9.00  kg.

6. Nockowski Roman            96 cm/  9.00  kg.

7. Gębski Marian                   92 cm/  8.00  kg.

8. Wyszyński Marcin             92 cm/  7.50  kg.

9. Wiśniewski Oskar              92 cm/  7.50  kg

 

KLASYFIKACJA KOBIET NAJWIĘKSZA RYBA KOBIET
1. Aniszewska Dorota                   1768 pkt.

2. Dudkowska Agnieszka              1188 pkt.

3. Aniszewska Beata                       886 pkt.

4. Kowalska Natalia                        591 pkt.

5. Szkudlarek Maria                        544 pkt.

6. Kowalska Marta                          522 pkt.

1. Aniszewka Dorota               89 cm.

2. Aniszewska Beata                77 cm.

3. Kowalska Natalia (lat 12)    74 cm.

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DŁ. DORSZY NA STATKACH
  1. Banczerowski Janusz

NiedŸwiecki Stanisław

Balcerek Andrzej

  1. Giersz Wojciech

Greń Mariusz

Angielczyk Tomasz

  1. Wyszyński Marek

Wyszyński Marcin

Wyszyński Michał

1. m/s NEREIDA                – 144.29 m.

2. WŁA-28                               – 142.28 m.

3. WŁA-65                               – 113.89 m

4. NEPTUN                          –   92.31 m.

5. DENEGA                          –   77.10 m.

6. WŁA-44                              –   64.54 m

7. THEODORA                        –  36.24 m

W zawodach uczestniczyło 103 zawodników , w tym trójka młodzieży ( Kowalska Natalia lat 12 , Wiśniewski Oskar lat 13 i Michał Wyszyński lat 13 v-ce mistrz świata juniorów 2005 r. Oraz jego ojciec Marek Wyszyński v-ce mistrz świata 2005 r. W poławianiu dorszy).

Nasi juniorzy zajęli miejsca w drugiej dziesiątce. Honorowym zawodnikiem nieklasyfikowanym był Jerzy Turek , jeden z czołowych aktorów i wędkarzy śródlądowych.

 

SPONSORZY

MARBUD – Bogdan Siudalski i Wojciech Kostrowski

KARMAG – Jerzy Dziedzic

LEMIGO – Mirosław Garbacz

BMC – Jerzy Szczepankowski

SZKUNER – Romualda Białkowska

CORMO FISHING CUPIDO – Andrzej i Marcin Deuter

POMORZANKA – Grzegorz Turski

ARMATORZY STATKÓW WĘDKARSKICH