Jeśli jest się nad Morzem Bałtyckim – nie można pominąć pięknego Władysławowa. To miejsce na mapie polskiego Pomorza, które wraz ze swoją wyjątkową infrastrukturą turystyczną i pięknymi plażami każdego roku przyciąga tłumy ludzi, a równocześnie jest miejscem w którym zwyczajnie można odpocząć. W naszej działalności korzystamy z piękna tego miejsca na swój własny sposób poprzez wyprawy na dorsza. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wzięcia udziału w tych wyjątkowych wyprawach – byście mogli na własnej skórze przekonać się jak wiele radości do wakacyjnego harmonogramu mogą wnieść kutry na dorsza nad Morzem Bałtyckim.

Przede wszystkim oferujemy wyprawy dla gości Władysławowa, ale zapraszamy również turystów odpoczywających w pobliskich miejscowościach, jak. np.

  • Jastarnia
  • Kuźnica
  • Zatoka Gdańska
  • Hel

Dlaczego warto postawić na wędkarstwo morskie Władysławowo?

Kutry na dorsza nad morzem bałtyckimDysponujemy fantastycznym sprzętem i dużym doświadczeniem w tym temacie, dlatego mamy pewność że zapewnimy Państwu emocje i przygodę, do jakiej będzie się wracać myślami jeszcze wiele lat po jej odbyciu. Zapraszamy zarówno wszystkich wielbicieli wędkarstwa morskiego, jak i te osoby (również i panie), które nigdy jeszcze nie próbowały tego rodzaju aktywności, ale mają na to ochotę. Teraz jest na to najlepszy czas! Zapraszamy zatem z największą przyjemnością do pięknego Władysławowa po niezapomnianą przygodę!

Czego jeszcze można się spodziewać podczas rejsów wędkarskich po Bałtyku z naszą ekipą?

Oczywiście gwarantujemy udane połowy dorsza – wyprawa sama w sobie jest naprawdę wielką przyjemnością, a złowienie wielkiego okazu fantastyczną gratyfikacją całego wydarzenia. Zapewniamy wszystko, co niezbędne do pełnego doświadczenia takiego rejsu – od bezpiecznego kutra, przez solidne przynęty, po dzielenie się fachową wiedzą na temat połowów, by każdy miał szansę złapać wielki okaz na swój haczyk. Co więcej, podczas rejsu zapewniamy ciepłe menu: kawę, herbatę, kiełbaski. Na naszym kutrze każdy poczuje się jak w swoim nowym morskim domu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *