W poszukiwaniu ciekawej alternatywy na wakacyjną przygodę warto wziąć pod uwagę oferowane przez nas kursy na dorsza Władysławowo – inspirujące wyprawy, o których jeszcze długo będzie się wspominać i chwalić przed znajomymi. Wędkarstwo morskie Władysławowo to nasza specjalność, którą to realizujemy już od ponad 20 lat – dlatego wybierając się na tego rodzaju wyprawy właśnie z nami można mieć pewność niezapomnianej wycieczki i udanego połowu!

Nasze kutry których używamy na wyprawy są:
  • idealnie przygotowane do rejsu
  • przygotowane pod każdym względem na różne warunki pogodowe
  • wygodne, komfortowe i miłe dla oka
  • całkowicie sprawne pod kątem technicznym
  • przed każdym wypłynięciem w morze dokładnie sprawdzane

Podstawowa wersja wyprawy z nami na dorsze to 9 godzin niesamowitej zabawy i interesujących wrażeń. Oczywiście są możliwe i inne warianty i różnorodne rozwiązania, przez co każdy może mieć pewność że przeżyje przygodę swojego życia – i to na polskim morzu. Po co wyjeżdżać do ciepłych krajów skoro tutaj na naszej rodzimej ziemi czekają takie atrakcje i takie okazje! Poprzez połowy dorsza z kutrów Władysławowo udowodnimy Państwu, że Bałtyk to wspaniałe miejsce na mapie świata z rybami, które zrobią wrażenie na każdym.

Kutry na dorsza Władysławowo – bezpiecznie po przygodę!

W związku z tym, że nasze kutry są idealnie pod każdym względem przygotowane do tych wielkich wypraw chcemy podkreślić, że bardzo mile widziane na burcie są także i panie. Wędkarstwo morskie to wcale nie jest typowo męska rozrywka, każda pani która zdecyduje się z nami wypłynąć w morze przekona się, że sama równie dobrze sprawdzi się w roli wędkarza i przeżyje niesamowite emocje! Władysławowo samo w sobie jest przepiękną miejscowością. Warto połączyć zwiedzanie tego miasta z dodatkowymi atrakcjami, takimi jak właśnie np. wycieczka na kutrze po dorsze. Zapewniamy także obiekt noclegowy dla uczestników wypraw, dlatego jeśli i tą kwestią są Państwo zainteresowani – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wszelkich szczegółów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *