Witamy wszystkich wielbicieli morskich wypraw!

O nas - Wla65.pl - Kapitan Pirat, KPT. Wiśniewski Władysławowo

Zajmujemy się kompleksową organizacją rejsów i wypraw wędkarskich na dorsza w okolicy pięknego Władysławowo. Rejsy na dorsza jako nasza specjalność są zarządzane przez profesjonalistów, dzięki czemu są ciekawą alternatywą dla wszystkich osób szukających interesującego zajęcia podczas wakacji nad naszym polskim morzem. Nie trzeba też w żaden sposób martwić się o noclegi podczas takich wypraw, gdyż z racji tego, iż dysponujemy własnym obiektem noclegowym w Władysławie i tą kwestią zajmiemy się z przyjemnością.

Wędkarstwo morskie – dlaczego warto wybrać się w rej właśnie z nami?

  • Wyprawy na dorsze z nami są zawsze bezpieczne, ale i fascynujące.
  • Prowadzimy rejsy wędkarskie na Bałtyku już od ponad 20 lat, jako pierwsi we władysławowie , dlatego z przyjemnością dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.
  • Z naszej oferty mogą śmiało korzystać zarówno grupy zorganizowane jak i wędkarze indywidualni.

O nas - Wla65.pl - Kapitan Pirat, KPT. Wiśniewski Władysławowo

Z największą przyjemnością chcemy Państwu zaproponować połowy dorszy wędką w Morzu Bałtyckim wypływając na najpiękniejsze i najbardziej obfite rejony naszej polskiej wody. Ponadto wędkarstwo morskie Władysławowo z nami jest tym bardziej fascynujące, że posiadamy sprzęt i umiejętności pozwalająca na zejście do głębokości nawet ok. 100 metrów. Połowy są prowadzone z dala od brzegu na sprawdzonych przez nas, uroczych obszarach morskich. Dysponujemy profesjonalnymi przynętami – są to pilkery 120-350 g.

Co jeszcze warto wiedzieć o organizowanym przez nas rejsie wędkarskim?

Oferujemy Państwo różne warianty rejsów, których to szczegóły możemy dogadać indywidualnie z każdym klientem, gdyż zależy nam na 100% satysfakcji z odbytej wyprawy każdego uczestnika. Rejs w wersji podstawowej to 9 godzin fantastycznej zabawy i niezapomnianych emocji. Zapewniamy podczas rejsu wszystkim uczestnikom ciepłe napoje (kawa, herbata). Będzie także poczęstunek swojską kiełbaską. Zajmujemy się tą działalnością już ponad 20 lat, dlatego wiemy co najlepiej się sprawdza podczas takich rejsów wędkarskich. Na kanwie tego zapewniamy sielankową atmosferę i pewność spotkania dorszów naprawdę imponujących rozmiarów!