Atrakcyjne Władysławowo to ulubione miejsce na wyprawy rodzinne gości z całej Polski, jak i za granicy. Poszukując idealnego miejsca na nocleg w tym fascynującym miejscu o imponującym zapleczu turystycznym warto spojrzeć na naszą propozycję noclegową – która ugościła już naprawdę wielu turystów. Również i Państwo mogą dołączyć do tego zadowolonego grona.

Pokoje nad morzem dla rodzin z dziećmi – noclegi Władysławowo – zapraszamy!
Dlaczego warto zarezerwować sobie nocleg w jednym z naszych pokojów gościnnych?
  • U nas każdy czuje się jak w domu – swojska atmosfera i przyjazne wnętrza to nasza wizytówka.

  • Każdy proponowany przez nas pokój gościnny we Władysławowie został od podstaw stworzony z myślą o wygodzie gości.
  • Serdecznie polecamy pokoje z łazienkami jak również z telewizorami – wszystko dla Państwa komfortu!
  • Dbamy również o potrzeby nowoczesnych turystów zapewniając całodobowy bezpłatny dostęp do Wi-fi.
  • Zapraszamy zmotoryzowanych gości – parking w cenie noclegu to kolejne udogodnienie przygotowane z myślą o naszych gościach.
To jeszcze nie koniec wygód!

Aby Państwu było u nas jak najlepiej chcemy podkreślić bliską odległość z naszego obiektu noclegowego do plaży – jest to tylko około 300 m! Co więcej, organizujemy także wędkarstwo morskie Władysławowo dlatego jeśli będą sobie Państwo chcieli urozmaicić wyprawę warto skorzystać także i z tej opcji. Zadbaliśmy o każdy detal jak np. popielniczki na balkonach czy umieszczone tamże krzesła do wypoczynku. Zapewniamy także w cenie noclegu sprzęt plażowy. Decydując się na noclegi Władysławowo właśnie u nas mogą Państwo także cieszyć się dostępem do ciepłej wody przez cały dzień! W ramach obiektu znajduje się także specjalna sala, w której można przyjemnie spędzić czas w gronie znajomych czy nowo poznanych ludzi. Zapewniamy także możliwość skorzystania z gry w bilard, jak także stół do tenisa stołowego do Państwa dyspozycji podczas pobytu u nas.

Pokoje gościnne we Władysławowie czekają na miłych gości z całymi rodzinami. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *