Najpopularniejszym celem podróży są połowy dorsza w kameralnych warunkach bez ścisku i tłoku. Władysławowo to jedno z najpiękniejszych nadmorskich miast w Polsce. Podobnie jak Jastarnia i Hel. Każdego roku przybywa tutaj coraz więcej turystów z Polski i za granicy, chcących poznać uroki tych miast i być blisko majestatycznego, polskiego morza. Dla wszystkich z Państwa planujących pobyt nad Bałtykiem mamy przyjemność zaprezentować ciekawy pomysł na urozmaicenie takiej wyprawy o połowy dorsza na Bałtyku – z wykwalifikowaną ekipą i w świetnej atmosferze!

 

Dlaczego warto wybrać się razem z nami po dorsze, na Bałtyk?

 

  1. Wędkarstwo morskie Władysławowo to nasza pasja życia, którą uwielbiamy dzielić się z innymi.
  2. Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w organizacji takich połowów, co niewątpliwie stawia nas na pozycji lidera w tym temacie.
  3. Dysponujemy flotą wysokiej jakości kutrów w idealnym stanie technicznym i o dużej wygodzie użytkowania.
  4. Z przyjemnością powitamy na burcie zarówno panów, jak i panie – wszystkich miłośników morskich przygód bez względu na płeć!
  5. Jeśli nie mają jeszcze Państwo zarezerwowanego noclegu nad morzem z przyjemnością proponujemy skorzystać z naszego obiektu noclegowego zlokalizowanego we Władysławowie.

 

Mamy największą przyjemność zaproponowań Państwu fascynujące i zawsze bezpieczne połowy dorszy wędką w Bałtyku – wypływamy z Władysławowa, ale będziemy także mijać okolicę Jastarni i Helu. Obiecujemy, że będzie niesamowicie – tym bardziej, że wędkujemy z dala od brzegu na imponującej głębokości dochodzącej nawet do 100 metrów!

 

Jak to wygląda w praktyce?

 

Można w trakcie połowów dorszów korzystać dowolnie ze sprzętu własnego albo też wypożyczonego od nas, gdyż nasze kutry są przygotowane na takie scenariusze. Cały rejs wędkarski w formie podstawowej to 9 godzin kapitalnej wyprawy. Natomiast możliwe jest też zrealizowanie bardziej podstawowych scenariuszy – wszystko wedle gustu i indywidualnych preferencji naszych gości. Mamy także do Państwa dyspozycji specjalistyczne przynęty na dorsze – są to pilkery 120-350 g gwarantujące naprawdę obfite połowy nawet dla mało doświadczonych wędkarzy.