Z największą przyjemnością mamy okazję Państwa zaprosić na fascynujące, niezapomniane i pełne niesamowitych emocji połowy dorsza Władysławowo. To gwarancja niesamowitej przygody o której będzie się opowiadać całej rodzinie i wszystkim znajomym. Jeśli ktoś marzy o morskiej przygodzie – wybranie się z nami na połowy dorszów we Władysławowie na pokładzie bezpiecznego i solidnego kufra to najlepszy pomysł na spełnienie tego marzenia!

Dlaczego warto wybrać wędkarstwo morskie Władysławowo właśnie z nami?

  • Posiadamy ponad 20 lat doświadczenia w organizowaniu takich rejsów.
  • Nasze kutry to wysokiej jakości pojazdy, idealnie przygotowane do wszelkich warunków na morzu.
  • Płynie z Państwem doświadczona i profesjonalna ekipa, z którą można czuć się naprawdę miło i bezpiecznie.
  • Naszą ofertę kierujemy nie tylko do wilków morskich płci męskiej, ale także z największą przyjemnością powitamy i panie na naszym pokładzie.
  • Dysponujemy ponadto zlokalizowanym we Władysławowie obiektem noclegowym, w trosce o wygodę naszych gości.

 

Połowy dorsza z kutrów we Władysławowie – przygoda, że ahoj!

 

Jest to wielka gratka zarówno dla wszelkiej maści wielbicieli wędkarstwa morskiego z Polski i za granicy, ale też idealna okazja dla osób znudzonych konwencjonalnym spędzaniem wakacji i chcących spróbować czegoś nowego. Wszystkim, którzy wejdą z nami na kutry możemy gwarantować niezapomnianą przygodę podczas rejsów wędkarskich po Bałtyku – z sielską atmosferą i w bezpiecznych warunkach. Co więcej połowy dorsza w naszym wykonaniu to prawie 100% pewności zobaczenia naprawdę dużych okazów. Znamy najlepsze miejsca na morzu Bałtyckim, pełne pięknych widoków i dużych ryb. Wybrać się z nami na rejsy na dorsza to znaczy zapewnić sobie przygodę życia – pełną sympatycznych ludzi i wspaniałych emocji.

 

 

 

Rejsy wędkarskie na Bałtyku – dla wszystkich!

 

Nasza oferta jest skierowana zarówno dla grup zorganizowanych jak i wędkarzy indywidualnych. Państwo sami decydujecie o tym, czy wyruszenie na morze ma mieć charakter bardziej kameralny czy też ma być realizowany w większym towarzystwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *