Serdecznie zapraszamy na fascynujące rejsy wędkarskie po Zatoce Gdańskiej, które z pewnością dostarczą wszystkim ochotnikom niezapomnianych wrażeń i wielkich emocji podczas wyprawy! Zapraszamy zarówno panie, jak i panów – słowem wszystkich fanatyków morskich przygód, którzy chcą się przekonać co to znaczy złowić naprawdę dużą rybę. Z nami każde wyprawy na dorsza po Zatoce Gdańskiej kończą się naprawdę udanym połowem!! Chcą się Państwo o tym przekonać osobiście? Zatem – zapraszamy!

Dlaczego warto wybrać się właśnie z nami na rejsy na dorsze po Zatoce Gdańskiej?
  • Po pierwsze, jesteśmy całkowicie technicznie przygotowani do zapewnienia Państwu bezpiecznych i komfortowych warunków rejsu.
  • Zapewniamy w razie potrzeby sprzęt wędkarski do wynajęcia na kutrach.
  • Ruszamy z pięknego Władysławowa, co stanowi fantastyczny punkt wypadowy i okazję do odwiedzenia tego wyjątkowego miasta.
  • Dla chętnych oferujemy także możliwość skorzystania z naszych obiektów noclegowych zlokalizowanych właśnie na terenie Władysławowa, w bliskiej odległości do morza.
Wyprawy wędkarskie po Zatoce Gdańskiej – czego można się spodziewać?

Wędkarstwo morskie Władysławowo to nasza pasja już od 1996 roku – czyli decydując się na rejs z nami można mieć pewność, że wyrusza się na głębokie morze z wilkami morskimi o ponad 20 letnim doświadczeniu w takich wypadach. Oferujemy połowy dorsza w najpiękniejszych miejscach po polskiej stronie Morza Bałtyckiego, dzięki czemu można za jednym zamachem zapewnić sobie nie tylko wędkarskie emocje, ale też piękny widok na pełne morze. Warto także wiedzieć, że zabieramy naszych gości na miejsca bardzo oddalone od brzegu, same połowy na dorsza odbywają się na imponującej głębokości dochodzącej nawet do ok. 100 metrów. Każdy taki jeden rejs trwa mniej więcej 9 godzin, natomiast jeśli mają Państwo ochotę na inne warianty warto wiedzieć, że wszystko jest całkowicie do uzgodnienia. W celu omówienia wszystkich szczegółów dotyczących rejsów po dorsze z nami – zapraszamy do kontaktu!