Jeśli chcą się Państwo przekonać co to znaczy wędkarstwo morskie na Zatoce Gdańskiej z prawdziwego zdarzenia – zapraszamy! Tylko u nas:

  • fachowa i doświadczona załoga
  • fascynujące trasy
  • pełen ekwipunek
  • dobra cena
  • niezapomniane emocje

Wędkarstwo morskie Władysławowo na Zatoce Gdańskiej z naszym udziałem to gwarancja dla Państwa ciekawej alternatywy na spędzanie czasu nad polskim morzem, które jest piękne i fascynujące, a niestety tak często niedoceniane przez rodaków. Będąc w tej okolicy podczas wakacyjnego wypoczynku warto skorzystać z interesującego sposobu na spędzanie czasu: połowy dorsza w tej okolicy są zdecydowanie taką opcją, którą trzeba przeżyć choć raz w życiu!


Wyprawy wędkarskie, których się nie zapomina!

Zapraszamy na wyjątkowe rejsy wędkarskie na dorsze w malowniczej okolicy Zatoki Gdańskiej. Startujemy z uroczej miejscowości, jaką jest Władysławowo – a jeśli chcą Państwo również i tam zarezerwować sobie noclegi warto wiedzieć, że dysponujemy w tej lokalizacji obiektem noclegowym o udogodnieniach dla całej rodziny i z bliskim dostępem do plaży.

Rejsy – specyfika

Nasze rejsy to wyprawy na dorsza, które rzucają nowe światło na to jak fascynujące i angażujące może być wędkowanie nad morzem, polskim morzem. Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych wędkarzy, jak też dla grup zorganizowanych – w zależności od osobistych preferencji. Warto także wiedzieć, że preferujemy połowy dorszy wędką w Bałtyku z dala od brzegu – gdyż w ten sposób unikamy ścisku i tłoku na bardziej zatłoczonych obszarach znajdujących się blisko lądu. Na pewno zaciekawi Państwa także fakt, że połowy z nami odbywają się nawet na głębokości do ok. 100 metrów – dawka emocji gwarantowana! Mogą Państwo korzystać zarówno ze sprzętu własnego, jak i tego wypożyczonego od nas – bowiem nasz ekwipunek na kutrze jest do tego odpowiednio przygotowany.

Serdecznie zapraszamy na pokład naszych statków zarówno panie, jak i panów – wszystkich zainteresowanych przeżyciem naprawdę fascynującej morskiej przygody i spotkaniem z dużymi okazami ryb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *